| Číslo dílu | AM1/4S-2424SZ |
|---|---|
| Výrobce | aimtec |
| Popis | DC DC CONVERTER 24V 250MW |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | AM1/4S-2424SZ |
| Výrobce: | aimtec |
| Popis: | DC DC CONVERTER 24V 250MW |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | AM1/4S-2424SZ PDF |
| Kategorie: | napájecí zdroje - montáž na desku |
| Filtr: | stejnosměrné stejnosměrné měniče |
| aplikací: | ITE (Commercial) |
| schvalovací agentura: | CE |
| ovládací prvky: | - |
| proud - výstup (max.): | 10.4mA |
| účinnost: | 59% |
| funkce: | - |
| typ montáže: | Through Hole |
| počet výstupů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C |
| balíček / pouzdro: | 4-SIP Module |
| výkon (watty): | 0.25 mW |
| stav produktu: | Active |
| velikost / rozměr: | 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 9.7mm) |
| standardní číslo: | - |
| dodavatelský balíček zařízení: | - |
| typ: | Isolated Module |
| napětí - vstup (max): | 26.4V |
| napětí - vstup (min): | 21.6V |
| napětí - izolace: | 1 kV |
| napětí - výstup 1: | 24V |
| napětí - výstup 2: | - |
| napětí - výstup 3: | - |
| napětí - výstup 4: | - |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.