| Číslo dílu | CPE10C48NS |
|---|---|
| Výrobce | Semiconductor Circuits, Inc. |
| Popis | DC DC CONVERTER 15V 150W |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 23950 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | CPE10C48NS |
| Výrobce: | Semiconductor Circuits, Inc. |
| Popis: | DC DC CONVERTER 15V 150W |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | CPE10C48NS PDF |
| Kategorie: | napájecí zdroje - montáž na desku |
| Filtr: | stejnosměrné stejnosměrné měniče |
| aplikací: | ITE (Commercial) |
| schvalovací agentura: | CSA, TUV, UL |
| ovládací prvky: | Enable, Active Low |
| proud - výstup (max.): | 10A |
| účinnost: | 93.5% |
| funkce: | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet výstupů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| balíček / pouzdro: | Eighth Brick |
| výkon (watty): | 150 W |
| stav produktu: | Active |
| velikost / rozměr: | 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.3mm) |
| standardní číslo: | - |
| dodavatelský balíček zařízení: | Eighth Brick |
| typ: | Isolated Module |
| napětí - vstup (max): | 75V |
| napětí - vstup (min): | 36V |
| napětí - izolace: | 2.25 kV |
| napětí - výstup 1: | 15V |
| napětí - výstup 2: | - |
| napětí - výstup 3: | - |
| napětí - výstup 4: | - |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.