| Číslo dílu | BCR08PNH6433XTMA1 |
|---|---|
| Výrobce | Cypress Semiconductor Corp |
| Popis | PRE-BIASED BIPOLAR TRANSISTOR (B |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 10000 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | BCR08PNH6433XTMA1 |
| Výrobce: | Cypress Semiconductor Corp |
| Popis: | PRE-BIASED BIPOLAR TRANSISTOR (B |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 10000 |
| Datový list: | BCR08PNH6433XTMA1 PDF |
| Kategorie: | diskrétní polovodičové produkty |
| Filtr: | tranzistory - bipolární (bjt) - pole, předpětí |
| proud - kolektor (ic) (max): | 100mA |
| přerušení proudu - kolektor (max): | 100nA (ICBO) |
| zisk stejnosměrného proudu (hfe) (min) @ ic, vce: | 70 @ 5mA, 5V |
| frekvence - přechod: | 170MHz |
| typ montáže: | Surface Mount |
| balíček / pouzdro: | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| výkon - max: | 250mW |
| stav produktu: | Obsolete |
| odpor - základna (r1): | 2.2kOhms |
| rezistor - základna emitoru (r2): | 47kOhms |
| dodavatelský balíček zařízení: | PG-SOT363-6-1 |
| typ tranzistoru: | 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| vce saturace (max) @ ib, ic: | 300mV @ 500µA, 10mA |
| napětí - porucha kolektor emitor (max): | 50V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.