| Číslo dílu | MT46V64M8P-5B IT:J TR |
|---|---|
| Výrobce | Micron Technology Inc. |
| Popis | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 66TSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1101 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MT46V64M8P-5B IT:J TR |
| Výrobce: | Micron Technology Inc. |
| Popis: | IC DRAM 512MBIT PARALLEL 66TSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | MT46V64M8P-5B IT:J TR PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | Paměť |
| přístupová doba: | 700 ps |
| hodinová frekvence: | 200 MHz |
| formát paměti: | DRAM |
| paměťové rozhraní: | Parallel |
| velikost paměti: | 512Mb (64M x 8) |
| typ paměti: | Volatile |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 66-TSOP |
| technika: | SDRAM - DDR |
| napětí - napájení: | 2.5V ~ 2.7V |
| doba cyklu zápisu - slovo, stránka: | 15ns |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.