| Číslo dílu | 7140SA35P |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc |
| Popis | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 48DIP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 6819 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | 7140SA35P |
| Výrobce: | Renesas Electronics America Inc |
| Popis: | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 48DIP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | 7140SA35P PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | Paměť |
| přístupová doba: | 35 ns |
| hodinová frekvence: | - |
| formát paměti: | SRAM |
| paměťové rozhraní: | Parallel |
| velikost paměti: | 8Kb (1K x 8) |
| typ paměti: | Volatile |
| typ montáže: | Through Hole |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 48-DIP (0.600", 15.24mm) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 48-PDIP |
| technika: | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| napětí - napájení: | 4.5V ~ 5.5V |
| doba cyklu zápisu - slovo, stránka: | 35ns |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.