| Číslo dílu | ICE2A765P2BKSA1 |
|---|---|
| Výrobce | Infineon Technologies |
| Popis | IC OFFLINE SW FLYBACK TO220-6 |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 7499 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | ICE2A765P2BKSA1 |
| Výrobce: | Infineon Technologies |
| Popis: | IC OFFLINE SW FLYBACK TO220-6 |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | ICE2A765P2BKSA1 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | AC stejnosměrné měniče, offline přepínače |
| ovládací prvky: | Soft Start |
| pracovní cyklus: | 72% |
| ochrana proti poruchám: | Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| frekvence - přepínání: | 100kHz |
| vnitřní spínač(y): | Yes |
| typ montáže: | Through Hole |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| výstupní izolace: | Isolated |
| balíček / pouzdro: | TO-220-6 Formed Leads |
| výkon (watty): | 240 W |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | PG-TO220-6-47 |
| topologie: | Flyback |
| napětí - průraz: | 650V |
| napětí - rozběh: | 13.5 V |
| napětí - napájení (vcc/vdd): | 8.5V ~ 21V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.