| Číslo dílu | A6285EET-T |
|---|---|
| Výrobce | Allegro MicroSystems |
| Popis | IC LED DRIVER LINEAR 80MA 32QFN |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1530 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | A6285EET-T |
| Výrobce: | Allegro MicroSystems |
| Popis: | IC LED DRIVER LINEAR 80MA 32QFN |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | A6285EET-T PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | vedl řidiče |
| aplikací: | Backlight |
| proud - výstup / kanál: | 80mA |
| stmívání: | - |
| frekvence: | 30MHz |
| vnitřní spínač(y): | Yes |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet výstupů: | 16 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 32-QFN (5x5) |
| topologie: | Shift Register |
| typ: | Linear |
| napětí - výstup: | 12V |
| napětí - napájení (max): | 5.5V |
| napětí - napájení (min): | 3V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.