| Číslo dílu | CY7B923-SXCT |
|---|---|
| Výrobce | Cypress Semiconductor Corp |
| Popis | IC DRIVER 28SOIC |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 3420 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | CY7B923-SXCT |
| Výrobce: | Cypress Semiconductor Corp |
| Popis: | IC DRIVER 28SOIC |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | CY7B923-SXCT PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | ovladače, přijímače, transceivery |
| rychlost přenosu dat: | - |
| duplexní: | - |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet ovladačů/přijímačů: | - |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C |
| balíček / pouzdro: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| protokol: | Fibre Channel |
| hystereze přijímače: | - |
| dodavatelský balíček zařízení: | 28-SOIC |
| typ: | Driver |
| napětí - napájení: | 4.5V ~ 5.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.