| Číslo dílu | 72V831L10TF8 |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc |
| Popis | IC SYNC FIFO 2048X9 10NS 64QFP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 5909 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | 72V831L10TF8 |
| Výrobce: | Renesas Electronics America Inc |
| Popis: | IC SYNC FIFO 2048X9 10NS 64QFP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | 72V831L10TF8 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | paměť fifos |
| přístupová doba: | 6.5ns |
| směrový autobus: | Bi-Directional |
| proud - napájení (max): | 40mA |
| rychlost přenosu dat: | 100MHz |
| expanzní typ: | Depth, Width |
| podpora fwft: | No |
| funkce: | Synchronous |
| velikost paměti: | 36K (2K x 9 x 2) |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C |
| balíček / pouzdro: | 64-LQFP |
| stav produktu: | Obsolete |
| podpora programovatelných příznaků: | Yes |
| schopnost opětovného přenosu: | No |
| dodavatelský balíček zařízení: | 64-TQFP (10x10) |
| napětí - napájení: | 3 V ~ 3.6 V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.