| Číslo dílu | PI74FCT2245ATQE |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20QSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 5272 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | PI74FCT2245ATQE |
| Výrobce: | Diodes Incorporated |
| Popis: | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20QSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | PI74FCT2245ATQE PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | vyrovnávací paměti, ovladače, přijímače, transceivery |
| proud - výstup vysoký, nízký: | 15mA, 64mA |
| Typ vstupu: | - |
| logický typ: | Transceiver, Non-Inverting |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet bitů na prvek: | 8 |
| počet prvků: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ výstupu: | 3-State |
| balíček / pouzdro: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 20-QSOP |
| napětí - napájení: | 4.75V ~ 5.25V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.