| Číslo dílu | TA58L06S,SUMISQ(M |
|---|---|
| Výrobce | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Popis | IC REG LINEAR 6V 250MA TO220NIS |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 2580 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | TA58L06S,SUMISQ(M |
| Výrobce: | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Popis: | IC REG LINEAR 6V 250MA TO220NIS |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | TA58L06S,SUMISQ(M PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | regulátory napětí - lineární |
| ovládací prvky: | - |
| proud - výstup: | 250mA |
| proud - klidový (iq): | 1 mA |
| proud - napájení (max): | 50 mA |
| typ montáže: | Through Hole |
| počet regulátorů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 105°C |
| výstupní konfigurace: | Positive |
| typ výstupu: | Fixed |
| psrr: | - |
| balíček / pouzdro: | TO-220-3 Full Pack |
| stav produktu: | Obsolete |
| ochranné funkce: | Over Current, Over Temperature |
| dodavatelský balíček zařízení: | TO-220NIS |
| napětí - vstup (max): | 29V |
| výstupní napětí (max): | - |
| výstupní napětí (min/pevné): | 6V |
| výpadek napětí (max): | 0.4V @ 200mA |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.