| Číslo dílu | KMPC853TVR100A |
|---|---|
| Výrobce | NXP USA Inc. |
| Popis | IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 8983 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | KMPC853TVR100A |
| Výrobce: | NXP USA Inc. |
| Popis: | IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | KMPC853TVR100A PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | mikroprocesory |
| koprocesory/dsp: | Communications; CPM |
| jádrový procesor: | MPC8xx |
| řadiče displeje a rozhraní: | - |
| ethernet: | 10Mbps (1) |
| grafické zrychlení: | No |
| počet jader/šířka sběrnice: | 1 Core, 32-Bit |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 95°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 256-BBGA |
| stav produktu: | Obsolete |
| ovladače ram: | DRAM |
| sata: | - |
| bezpečnostní prvky: | - |
| Rychlost: | 100MHz |
| dodavatelský balíček zařízení: | 256-PBGA (23x23) |
| usb: | - |
| napětí - i/o: | 3.3V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.