| Číslo dílu | M30853FWFP#U5 |
|---|---|
| Výrobce | Renesas Electronics America Inc |
| Popis | IC MCU 16/32B 320KB FLASH 100QFP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1256 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | M30853FWFP#U5 |
| Výrobce: | Renesas Electronics America Inc |
| Popis: | IC MCU 16/32B 320KB FLASH 100QFP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | M30853FWFP#U5 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | mikrokontroléry |
| konektivitu: | CANbus, I²C, IEBus, SIO, UART/USART |
| jádrový procesor: | M32C/80 |
| velikost jádra: | 16/32-Bit |
| převodníky dat: | A/D 26x10b; D/A 2x8b |
| velikost eeprom: | 4K x 8 |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet I/O: | 85 |
| Provozní teplota: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| typ oscilátoru: | Internal |
| balíček / pouzdro: | 100-BQFP |
| periferie: | DMA, WDT |
| stav produktu: | Obsolete |
| velikost paměti programu: | 320KB (320K x 8) |
| typ paměti programu: | FLASH |
| velikost berana: | 24K x 8 |
| Rychlost: | 32MHz |
| dodavatelský balíček zařízení: | 100-QFP (14x20) |
| napětí - napájení (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.