| Číslo dílu | S-1122B50MC-L9JTFU |
|---|---|
| Výrobce | ABLIC Inc. |
| Popis | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1089 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | S-1122B50MC-L9JTFU |
| Výrobce: | ABLIC Inc. |
| Popis: | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5 |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 89 |
| Datový list: | S-1122B50MC-L9JTFU PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | regulátory napětí - lineární |
| ovládací prvky: | Enable |
| proud - výstup: | 150mA |
| proud - klidový (iq): | 1 µA |
| proud - napájení (max): | 90 µA |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet regulátorů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| výstupní konfigurace: | Positive |
| typ výstupu: | Fixed |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| balíček / pouzdro: | SC-74A, SOT-753 |
| stav produktu: | Active |
| ochranné funkce: | Over Current |
| dodavatelský balíček zařízení: | SOT-23-5 |
| napětí - vstup (max): | 6.5V |
| výstupní napětí (max): | - |
| výstupní napětí (min/pevné): | 5V |
| výpadek napětí (max): | 0.26V @ 100mA |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.