| Číslo dílu | IS62C256AL-45TLI |
|---|---|
| Výrobce | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Popis | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1013 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | IS62C256AL-45TLI |
| Výrobce: | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Popis: | IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 1013 |
| Datový list: | IS62C256AL-45TLI PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | Paměť |
| přístupová doba: | 45 ns |
| hodinová frekvence: | - |
| formát paměti: | SRAM |
| paměťové rozhraní: | Parallel |
| velikost paměti: | 256Kb (32K x 8) |
| typ paměti: | Volatile |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| dodavatelský balíček zařízení: | 28-TSOP I |
| technika: | SRAM - Asynchronous |
| napětí - napájení: | 4.5V ~ 5.5V |
| doba cyklu zápisu - slovo, stránka: | 45ns |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.