| Číslo dílu | LTC2921CGN-3.3#PBF |
|---|---|
| Výrobce | Hitech Semiconductor |
| Popis | IC 5 POWER SUPPLY MONITOR 16SSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | LTC2921CGN-3.3#PBF |
| Výrobce: | Hitech Semiconductor |
| Popis: | IC 5 POWER SUPPLY MONITOR 16SSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | LTC2921CGN-3.3#PBF PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | regulátory napájení, monitory |
| aplikací: | Five Power Supply Monitor |
| proud - napájení: | 2 mA |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C |
| balíček / pouzdro: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| dodavatelský balíček zařízení: | 16-SSOP |
| napětí - vstup: | - |
| napětí - napájení: | 2.97V ~ 3.63V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.