| Číslo dílu | 74LVC2G66GM,125 |
|---|---|
| Výrobce | Nexperia USA Inc. |
| Popis | IC SWITCH DUAL SPST 8XQFN |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1200 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | 74LVC2G66GM,125 |
| Výrobce: | Nexperia USA Inc. |
| Popis: | IC SWITCH DUAL SPST 8XQFN |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 200 |
| Datový list: | 74LVC2G66GM,125 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | analogové přepínače, multiplexory, demultiplexery |
| -3db šířka pásma: | 500MHz |
| kapacita kanálu (cs (vypnuto), cd (vypnuto)): | 5pF |
| shoda mezi kanály (δron): | - |
| vstřikování náboje: | 7.5pC |
| přeslechy: | -56dB @ 1MHz |
| proud - únik (je(vypnuto)) (max): | 5µA |
| typ montáže: | Surface Mount |
| obvod multiplexer/demultiplexer: | 1:1 |
| počet okruhů: | 2 |
| odolnost v zapnutém stavu (max): | 10Ohm |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 8-XFQFN Exposed Pad |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 8-XQFN (1.6x1.6) |
| spínací obvod: | SPST - NO |
| spínací čas (ton, toff) (max): | 3.9ns, 5ns |
| napětí - napájení, duální (v±): | - |
| napětí - napájení, jednoduché (v+): | 1.65V ~ 5.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.