| Číslo dílu | FST16210MTDX |
|---|---|
| Výrobce | Linear Technology |
| Popis | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | FST16210MTDX |
| Výrobce: | Linear Technology |
| Popis: | IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 191000 |
| Datový list: | FST16210MTDX PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | signálové spínače, multiplexery, dekodéry |
| obvod: | 10 x 1:1 |
| proud - výstup vysoký, nízký: | - |
| nezávislé okruhy: | 2 |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C |
| balíček / pouzdro: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 48-TSSOP |
| typ: | Bus Switch |
| napětí - napájení: | 4V ~ 5.5V |
| zdroj napájení: | Single Supply |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.