| Číslo dílu | MAX16961SATEA/V+T |
|---|---|
| Výrobce | Hitech Semiconductor |
| Popis | 2.2MHZ, 3A LOW VOLTAGE STEP-DOWN |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MAX16961SATEA/V+T |
| Výrobce: | Hitech Semiconductor |
| Popis: | 2.2MHZ, 3A LOW VOLTAGE STEP-DOWN |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | MAX16961SATEA/V+T PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | regulátory napětí - stejnosměrné spínací regulátory |
| proud - výstup: | 3A |
| frekvence - přepínání: | 2.2MHz |
| funkce: | Step-Down |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet výstupů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| výstupní konfigurace: | Positive |
| typ výstupu: | Adjustable |
| balíček / pouzdro: | 16-WQFN Exposed Pad |
| stav produktu: | Active |
| dodavatelský balíček zařízení: | 16-TQFN (4x4) |
| synchronní usměrňovač: | Yes |
| topologie: | Buck |
| napětí - vstup (max): | 5.5V |
| napětí - vstup (min): | 2.7V |
| výstupní napětí (max): | 3.6V |
| výstupní napětí (min/pevné): | 0.8V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.