| Číslo dílu | TC4427VMF713 |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Popis | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | TC4427VMF713 |
| Výrobce: | Microchip Technology |
| Popis: | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DFN |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | TC4427VMF713 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | ovladače brány |
| typ kanálu: | Independent |
| proud - špičkový výstup (zdroj, jímka): | 1.5A, 1.5A |
| řízená konfigurace: | Low-Side |
| typ brány: | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| vysoké boční napětí - max (bootstrap): | - |
| Typ vstupu: | Non-Inverting |
| logické napětí - vil, vih: | 0.8V, 2.4V |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet řidičů: | 2 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| balíček / pouzdro: | 8-VDFN Exposed Pad |
| stav produktu: | Active |
| čas náběhu / poklesu (typ): | 19ns, 19ns |
| dodavatelský balíček zařízení: | 8-DFN-S (6x5) |
| napětí - napájení: | 4.5V ~ 18V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.