| Číslo dílu | STMPS2242MTR |
|---|---|
| Výrobce | STMicroelectronics |
| Popis | IC PWR SWITCH 1:2 8SO |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | STMPS2242MTR |
| Výrobce: | STMicroelectronics |
| Popis: | IC PWR SWITCH 1:2 8SO |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | STMPS2242MTR PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | vypínače rozvodu energie, ovladače zátěže |
| proud - výstup (max.): | 500mA |
| ochrana proti poruchám: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| funkce: | - |
| Typ vstupu: | Non-Inverting |
| rozhraní: | On/Off |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet výstupů: | 2 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| výstupní konfigurace: | High Side |
| typ výstupu: | - |
| balíček / pouzdro: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| poměr - vstup:výstup: | 1:2 |
| rds on (typ): | 105mOhm |
| dodavatelský balíček zařízení: | 8-SOIC |
| typ spínače: | General Purpose |
| napětí - zátěž: | 2.7V ~ 5.5V |
| napětí - napájení (vcc/vdd): | Not Required |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.