| Číslo dílu | MC74LVX373M |
|---|---|
| Výrobce | onsemi |
| Popis | IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SOEIAJ |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 10880 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MC74LVX373M |
| Výrobce: | onsemi |
| Popis: | IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SOEIAJ |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 10880 |
| Datový list: | MC74LVX373M PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | západky |
| obvod: | 8:8 |
| proud - výstup vysoký, nízký: | 4mA, 4mA |
| doba zpoždění - šíření: | 5.8ns |
| nezávislé okruhy: | 1 |
| logický typ: | D-Type Transparent Latch |
| typ montáže: | Surface Mount |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C |
| typ výstupu: | Tri-State |
| balíček / pouzdro: | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | SOEIAJ-20 |
| napětí - napájení: | 2V ~ 3.6V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.