| Číslo dílu | SN74HC32ADBR |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Popis | QUAD 2-INPUT POSITIVE-OR GATE (H |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 21971 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | SN74HC32ADBR |
| Výrobce: | Texas Instruments |
| Popis: | QUAD 2-INPUT POSITIVE-OR GATE (H |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 21971 |
| Datový list: | SN74HC32ADBR PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | brány a invertory |
| proud - výstup vysoký, nízký: | 5.2mA, 5.2mA |
| proud - klidový (max): | 2 µA |
| funkce: | - |
| logická úroveň - vysoká: | 1.5V ~ 4.2V |
| logická úroveň - nízká: | 0.3V ~ 1.2V |
| logický typ: | XNOR (Exclusive NOR) |
| max. zpoždění šíření @ v, max tř: | 20ns @ 6V, 50pF |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet okruhů: | 4 |
| počet vstupů: | 2 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 125°C |
| balíček / pouzdro: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| stav produktu: | Obsolete |
| dodavatelský balíček zařízení: | 14-SSOP |
| napětí - napájení: | 2V ~ 6V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.