| Číslo dílu | MCP4801T-E/SN |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Popis | IC DAC 8BIT V-OUT 8SOIC |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MCP4801T-E/SN |
| Výrobce: | Microchip Technology |
| Popis: | IC DAC 8BIT V-OUT 8SOIC |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | MCP4801T-E/SN PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | digitální na analogové převodníky (dac) |
| architektura: | String DAC |
| datové rozhraní: | SPI |
| diferenciální výstup: | No |
| inl/dnl (lsb): | ±0.25, ±0.2 |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet bitů: | 8 |
| počet d/a převodníků: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C |
| typ výstupu: | Voltage - Buffered |
| balíček / pouzdro: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| referenční typ: | Internal |
| doba vyřízení: | 4.5µs (Typ) |
| dodavatelský balíček zařízení: | 8-SOIC |
| napětí - napájecí, analog: | 2.7V ~ 5.5V |
| napětí - napájecí, digitální: | 2.7V ~ 5.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.