| Číslo dílu | MAX1003CAX+ |
|---|---|
| Výrobce | Hitech Semiconductor |
| Popis | IC ADC 6BIT PIPELINED 36SSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MAX1003CAX+ |
| Výrobce: | Hitech Semiconductor |
| Popis: | IC ADC 6BIT PIPELINED 36SSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | MAX1003CAX+ PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | analogově-digitální převodníky (adc) |
| architektura: | Pipelined |
| konfigurace: | PGA-ADC |
| datové rozhraní: | Parallel |
| funkce: | PGA, Simultaneous Sampling |
| Typ vstupu: | Differential, Single Ended |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet A/D převodníků: | 2 |
| počet bitů: | 6 |
| počet vstupů: | 2 |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C |
| balíček / pouzdro: | 36-BSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| stav produktu: | Active |
| poměr - s/h:adc: | - |
| referenční typ: | Internal |
| vzorkovací frekvence (za sekundu): | 90M |
| dodavatelský balíček zařízení: | 36-SSOP |
| napětí - napájecí, analog: | 5V |
| napětí - napájecí, digitální: | 3.3V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.