| Číslo dílu | ADSP-2104KP-80 |
|---|---|
| Výrobce | Hitech Semiconductor |
| Popis | 16-BIT DIGITAL SIGNAL PROCESSOR |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1324 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | ADSP-2104KP-80 |
| Výrobce: | Hitech Semiconductor |
| Popis: | 16-BIT DIGITAL SIGNAL PROCESSOR |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 324 |
| Datový list: | ADSP-2104KP-80 PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | dsp (procesory digitálního signálu) |
| hodinová frekvence: | 20MHz |
| rozhraní: | Synchronous Serial Port (SSP) |
| typ montáže: | Surface Mount |
| energeticky nezávislá paměť: | External |
| beran na čipu: | 1.5kB |
| Provozní teplota: | 0°C ~ 70°C |
| balíček / pouzdro: | 68-LCC (J-Lead) |
| stav produktu: | Active |
| dodavatelský balíček zařízení: | 68-PLCC (24.23x24.23) |
| typ: | Fixed Point |
| napětí - jádro: | 5.00V |
| napětí - i/o: | 5.00V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.