| Číslo dílu | LT6658BHMSE-2.5#PBF |
|---|---|
| Výrobce | Hitech Semiconductor |
| Popis | IC VREF SERIES 6V 0.1% 16MSOP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | LT6658BHMSE-2.5#PBF |
| Výrobce: | Hitech Semiconductor |
| Popis: | IC VREF SERIES 6V 0.1% 16MSOP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | LT6658BHMSE-2.5#PBF PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | referenční napětí |
| proud - katoda: | - |
| proud - výstup: | 20 mA |
| proud - napájení: | 3mA |
| typ montáže: | Surface Mount |
| šum - 0,1 Hz až 10 Hz: | 1.5ppmp-p |
| hluk - 10 Hz až 10 kHz: | 2ppmrms |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ výstupu: | Adjustable (Fixed) |
| balíček / pouzdro: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| stav produktu: | Active |
| referenční typ: | Series, Dual |
| dodavatelský balíček zařízení: | 16-MSOP-EP |
| teplotní koeficient: | 20ppm/°C |
| tolerance: | ±0.1% |
| napětí - vstup: | 4.5V ~ 36V |
| výstupní napětí (max): | 6 V |
| výstupní napětí (min/pevné): | 2.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.