| Číslo dílu | OPA634N/3K |
|---|---|
| Výrobce | Texas Instruments |
| Popis | IC OPAMP VFB 140MHZ SGL SOT23-5 |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 6000 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | OPA634N/3K |
| Výrobce: | Texas Instruments |
| Popis: | IC OPAMP VFB 140MHZ SGL SOT23-5 |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 6000 |
| Datový list: | OPA634N/3K PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | přístrojové vybavení, operační zesilovače, vyrovnávací zesilovače |
| -3db šířka pásma: | 150 MHz |
| typ zesilovače: | Voltage Feedback |
| proud - vstupní zkreslení: | 25 µA |
| proud - výstup / kanál: | 100 mA |
| proud - napájení: | 12mA |
| produkt získat šířku pásma: | 140 MHz |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet okruhů: | 1 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 85°C |
| typ výstupu: | - |
| balíček / pouzdro: | SC-74A, SOT-753 |
| stav produktu: | Obsolete |
| rychlost přeběhu: | 250V/µs |
| dodavatelský balíček zařízení: | SOT-23-5 |
| napětí - vstupní offset: | 3 mV |
| napětí - napájecí rozpětí (max): | 10.5 V |
| napětí - napájecí rozpětí (min): | 2.7 V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.