| Číslo dílu | PIC18F27Q10-E/STX |
|---|---|
| Výrobce | Microchip Technology |
| Popis | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28VQFN |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | PIC18F27Q10-E/STX |
| Výrobce: | Microchip Technology |
| Popis: | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28VQFN |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | PIC18F27Q10-E/STX PDF |
| Kategorie: | integrované obvody (ics) |
| Filtr: | mikrokontroléry |
| konektivitu: | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| jádrový procesor: | PIC |
| velikost jádra: | 8-Bit |
| převodníky dat: | A/D 24x10b; D/A 1x5b |
| velikost eeprom: | 1K x 8 |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet I/O: | 25 |
| Provozní teplota: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ oscilátoru: | Internal |
| balíček / pouzdro: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| periferie: | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT |
| stav produktu: | Active |
| velikost paměti programu: | 128KB (64K x 16) |
| typ paměti programu: | FLASH |
| velikost berana: | 3.53K x 8 |
| Rychlost: | 64MHz |
| dodavatelský balíček zařízení: | 28-VQFN (4x4) |
| napětí - napájení (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.