| Číslo dílu | ERJ-2GEJ201X |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic Electronic Components |
| Popis | RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0402 |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 70000 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | ERJ-2GEJ201X |
| Výrobce: | Panasonic Electronic Components |
| Popis: | RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0402 |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 70000 |
| Datový list: | ERJ-2GEJ201X PDF |
| Kategorie: | rezistory |
| Filtr: | čipový rezistor - povrchová montáž |
| složení: | Thick Film |
| Poruchovost: | - |
| funkce: | Automotive AEC-Q200 |
| výška - sed (max): | 0.016" (0.40mm) |
| počet ukončení: | 2 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 155°C |
| balíček / pouzdro: | 0402 (1005 Metric) |
| výkon (watty): | 0.1W, 1/10W |
| stav produktu: | Active |
| hodnocení: | AEC-Q200 |
| odpor: | 200 Ohms |
| velikost / rozměr: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| dodavatelský balíček zařízení: | 0402 |
| teplotní koeficient: | ±200ppm/°C |
| tolerance: | ±5% |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.