| Číslo dílu | Y11695K00000D9L |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Popis | RES SMD 5K OHM 0.5% 0.6W J LEAD |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | Y11695K00000D9L |
| Výrobce: | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Popis: | RES SMD 5K OHM 0.5% 0.6W J LEAD |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | Y11695K00000D9L PDF |
| Kategorie: | rezistory |
| Filtr: | čipový rezistor - povrchová montáž |
| složení: | Metal Foil |
| Poruchovost: | - |
| funkce: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| výška - sed (max): | 0.122" (3.10mm) |
| počet ukončení: | 2 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 175°C |
| balíček / pouzdro: | 3017 J-Lead |
| výkon (watty): | 0.6W |
| stav produktu: | Active |
| hodnocení: | - |
| odpor: | 5 kOhms |
| velikost / rozměr: | 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) |
| dodavatelský balíček zařízení: | SMD |
| teplotní koeficient: | ±2ppm/°C |
| tolerance: | ±0.5% |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.