| Číslo dílu | 4814P-2-152 |
|---|---|
| Výrobce | Bourns Inc. |
| Popis | RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 100000+ pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | 4814P-2-152 |
| Výrobce: | Bourns Inc. |
| Popis: | RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 0 |
| Datový list: | 4814P-2-152 PDF |
| Kategorie: | rezistory |
| Filtr: | odporové sítě, pole |
| aplikací: | Automotive AEC-Q200 |
| typ obvodu: | Bussed |
| výška - sed (max): | 0.094" (2.40mm) |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet kolíků: | 14 |
| počet rezistorů: | 13 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 125°C |
| balíček / pouzdro: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| výkon na prvek: | 80mW |
| stav produktu: | Active |
| odpor (ohmy): | 1.5k |
| poměr přizpůsobení odporu: | - |
| odpor-poměr-drift: | - |
| velikost / rozměr: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| dodavatelský balíček zařízení: | 14-SOM |
| teplotní koeficient: | ±100ppm/°C |
| tolerance: | ±2% |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.