| Číslo dílu | ACASN2002E2002P1AT |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Popis | RES ARRAY 2 RES 20K OHM 0606 |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1515 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | ACASN2002E2002P1AT |
| Výrobce: | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Popis: | RES ARRAY 2 RES 20K OHM 0606 |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 1515 |
| Datový list: | ACASN2002E2002P1AT PDF |
| Kategorie: | rezistory |
| Filtr: | odporové sítě, pole |
| aplikací: | Automotive AEC-Q200, Voltage Divider (TCR Matched) |
| typ obvodu: | Isolated |
| výška - sed (max): | 0.022" (0.55mm) |
| typ montáže: | Surface Mount |
| počet kolíků: | 4 |
| počet rezistorů: | 2 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 155°C |
| balíček / pouzdro: | 0606, Convex |
| výkon na prvek: | 125mW |
| stav produktu: | Active |
| odpor (ohmy): | 20k |
| poměr přizpůsobení odporu: | ±0.05% |
| odpor-poměr-drift: | ±7.5ppm/°C |
| velikost / rozměr: | 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm) |
| dodavatelský balíček zařízení: | 0606 |
| teplotní koeficient: | ±25ppm/°C |
| tolerance: | ±0.25% |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.