| Číslo dílu | MDP16031K00GE04 |
|---|---|
| Výrobce | Vishay Dale |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP |
| zdarma / stav RoHSL | Bezolovnatý / V souladu s RoHS |
| Na skladě 1250 pcs | |
| Referenční cena
(v amerických dolarech) |
|
| Typ | Popis |
|---|---|
| Číslo dílu: | MDP16031K00GE04 |
| Výrobce: | Vishay Dale |
| Popis: | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP |
| Stav bez olova / stav RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Dostupné množství: | 250 |
| Datový list: | MDP16031K00GE04 PDF |
| Kategorie: | rezistory |
| Filtr: | odporové sítě, pole |
| aplikací: | - |
| typ obvodu: | Isolated |
| výška - sed (max): | 0.155" (3.94mm) |
| typ montáže: | Through Hole |
| počet kolíků: | 16 |
| počet rezistorů: | 8 |
| Provozní teplota: | -55°C ~ 125°C |
| balíček / pouzdro: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| výkon na prvek: | 250mW |
| stav produktu: | Active |
| odpor (ohmy): | 1k |
| poměr přizpůsobení odporu: | - |
| odpor-poměr-drift: | - |
| velikost / rozměr: | 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm) |
| dodavatelský balíček zařízení: | 16-DIP |
| teplotní koeficient: | ±100ppm/°C |
| tolerance: | ±2% |
Při objednávce prosím potvrďte specifikace produktů.
MOQ znamená minimální objednané množství potřebné k nákupu jednotlivých dílů.
Máte-li speciální pokyny k objednávce, uveďte je prosím na stránky objednávky.
Bude použita kontrola před odesláním (PSI).
Chcete-li před odesláním změnit podrobnosti objednávky, můžete nám poslat e-mail.
Po odeslání balíků nelze objednávku zrušit.
Lze zvolit TT předem (bankovním převodem), kreditní kartou, PayPal.
Pouze převod v hotovosti. (Převody se šeky a účty nejsou akceptovány.)
Zákazník je odpovědný za zaplacení všech možných poplatků, včetně daně z obratu, DPH a celních poplatků atd.
Pokud potřebujete podrobnou fakturu nebo DIČ, pošlete nám e-mail.